OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KIM ZOSTANĘ, GDY DOROSNĘ”

Przedszkole Miejskie Nr 15 w Chełmie  było organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci 5 – 6 letnich pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę”. Celem konkursu było zachęcenie dzieci do kreowania indywidualnego sposobu przedstawiania tematu w zakresie preorientacji zawodowej, odkrywanie talentów i ich nagradzanie. Patronat honorowy nad konkursem objął prezydent miasta Chełm Pan Jakub Banaszek, patronat medialny sprawował „Nowy Tydzień”. Jury w składzie p. Joanna Kraczkowska – LSCDN Lublin O/Chełm, p. Agnieszka Jakimczuk – przewodnicząca  Rady Rodziców PM Nr 15 w Chełmie, p. Renata Tymczak – dyrektor PM Nr 15 w Chełmie przyznały:

I miejsce – Paulina Gregorczyk (PM nr 13 z oddziałami integracyjnymi  Chełm)

II miejsce – Patryk Kraj (PM Nr 15  Chełm)

III miejsce – Gabriel Lechor (PM Nr 6 Chełm)

Wyróżnienia otrzymali:

Julia Szablewska – Anglojęzyczna Przedszkolandia Środa Wielkopolska

Aleksander Guz – PM nr 2 Chełm

Laura Michalak –  Anglojęzyczna Przedszkolandia i Żłobkolandia Środa Wielkopolska

Maria  Niemira – Przedszkole nr 192 Warszawa

Bartosz Borowiec – Przedszkole Publiczne Boguchwała

Barbara Mazur – Oddział Przedszkolny Drawski Młyn

Julia Grzeszczuk – PM Nr 15 Chełm

Nagrodzone i wyróżnione dzieci otrzymają dyplomy i upominki. Konkurs zorganizowały dyrektor Renata Tymczak oraz nauczycielki przedszkola: Marianna Małek i Renata Adamczyk.