"Gotowanie z Rodzinką Gamusi"

Dnia 13 września 2019r. w Przedszkolu Miejskiem Nr 15 w Chełmie odbyło się spotkanie z "Gamusiem" w ramach akcji "Gotowanie z Rodzinką Gamusi".
         W spotkaniu uczestniczyły dzieci 5 - letenie z grupy "Pszczółki" oraz 6 - letnie z grupy "Skrzaty". Podczas spotkania przypomniane zostały zasady racjonalnego i zdrowego żywienia. Przedszkolaki poprzez udział w proponowanych zabawach miały możliwość utrwalenia nazw produktów bogatych w witaminy i związki mineralne oraz mogły samodzielnie planować potrawy z zastosowaniem wymienionych produktów.
         Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, a dodatkowych przeżyć dostarczyła postać "Gamusia". Spotkanie było jednym z działań w ramach realizacji innowacji pedagogicznej  "Z Naturą na Ty".