22-100 Chełm

ul. Wieniawskiego 3

Drodzy Rodzice,

Z wielką radością informujemy że nasze przedszkole dołączyło do Ogólnopolskiego Programu „Dwujęzyczny Przedszkolak”.

Dwujęzyczny Przedszkolak to innowacyjne rozwiązanie w edukacji przedszkolnej, wplatające język angielski do codziennych czynności dziecka. W sposób naturalny zapewnia mu równoległe poznawanie dwóch języków.

Program nie stanowi odrębnych zajęć. Język angielski towarzyszy przedszkolakom podczas całego dnia w przedszkolu, np. podczas mycia zębów, rączek, ubierania się na spacer, porannej gimnastyki, zajęć plastycznych, ruchowych, czy muzycznych.

Program realizowany jest we wszystkich grupach naszego przedszkola i przewiduje prawie 1000 aktywności i zabaw w ciągu roku.

Obecnie w programie bierze udział ponad 70 miast i gmin z całej Polski. Więcej o ogólnopolskim programie „Dwujęzyczny Przedszkolak” – jego twórcach, założeniach i komponentach – można znaleźć na stroniedwujezycznyprzedszkolak.com.pl.

Pilotaż programu będzie realizowany w naszym przedszkolu do końca czerwca 2024 r.
Koszty pilotażu pokrywa Fundacja Dwujęzyczny Przedszkolak.

Zapisy do naszego przedszkola już od

12 lutego do 11 marca 2024 roku

Zapraszamy.