Ogólnopolska wymiana pocztówkowa między przedszkolami.

Od początku września Przedszkole Miejskie NR 15 w Chełmie grupa III "Misiów" wraz z panią Agnieszką Skubisz wzięła udział w wymianie pocztówkowej pomiędzy przedszkolami z całej Polski. Celem wymiany jest zapoznanie dzieci z różnymi regionami Polski, nawiązanie kontaktu z dziećmi z innych placówek oraz promowanie regionu, w którym żyjemy. Wymiana pocztówkowa stała się doskonałą formą do przybliżenia dzieciom zawodu listonosza oraz przypomnieniem z jakich okazji wysyła się pocztówki i listy. Otrzymaliśmy kartki pocztowe już od dzieci z Krakowa, Gdańska, Oporowa, Szczecina, Bydgoszczy, Żar, Stargardu oraz Nowego Tomyśla. Bardzo dziękujemy za widokówki i jesteśmy szczęśliwi z nawiązanego kontaktu.