Motylki2010/2011

Grupa IV to ,,Motylki" - najstarsza grupa w przedszkolu. Jest nam razem bardzo dobrze. Mamy 6 kolegów i 22 koleżanki -"chłopaki, miejcie się na baczności...". W roku szkolnym 2010/2011 nie ma z nami p. Agnieszki ale jest p. Ela, którą serdecznie witamy. Mamy też nowe koleżanki: Natalkę, Paulinkę i Patrycję - to super dziewczyny. Razem się bawimy i uczymy w nowych, ciekawych kącikach zabaw: w Humorkowie, Bajkowie, Roślinkowie, Plastusiowe. Mamy też "Motylkową tablicę", na której odznaczamy codziennie w jakim jesteśmy nastroju. Przyjdź i zobacz jak u nas jest fajnie, wesoło i jak razem, krok po kroku, stajemy się otwarci na wszystko co nas otacza i jak w optymistyczny sposób próbujemy patrzeć w przyszłość. Uczą nas tego nasze panie: p. Ela, p. Jola i p. Basia. Często też odwiedza nas p. dyrektor - dużo z nami rozmawia i uśmiecha się do nas, przynosi nam różne prezenty. Fajnie być w przedszkolu!.

 

 

ARCHIWUM: Motylki 2009/2010