Motylki 2011/2012

Dzień dobry! Witajcie!

Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu nazywamy się „Motylki”. Lubimy nasze przedszkole i zabawy. Mamy piękną salę a w niej mnóstwo zabawek, książeczek i gier. Na zajęciach uczymy się wielu ciekawych i wartościowych wiadomości, poznajemy świat przyrody, ekologii, śpiewamy, tańczymy, rysujemy. Często chodzimy na spacery, wycieczki czy bawimy się na placu zabaw. Dużo wiemy o ekologii i ochronie przyrody, nasze panie pokazują nam jak szanować i dbać o środowisko naturalne. Uczestniczymy w programie „Optymistyczne Przedszkole”. W naszej sali mamy ciekawe miejsca do zabaw: Roślinkowo, Bajkowo, Humorkowo, Plastusiowo, Teatrzykowo. Codziennie rozmawiamy o uczuciach i w jakim jesteśmy nastroju. Gdy mamy zły humor albo jest nam smutno możemy sobie posiedzieć na wygodnym fotelu. Najczęściej jesteśmy radośni i uśmiechnięci. Wspólnie uczymy się jak być życzliwym, pomagać sobie nawzajem, współczuć innym a nawet jak rozwiązywać konflikty. Tych pięknych wiadomości uczymy się razem z Panią Grażynką, Panią Dyrektor, Panią Anią, Panią Dorotką i Panią Weroniką.

 

 

archiwum: Motylki 2010/2011

archiwum: Motylki 2009/2010